Gam3Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes of Might and Magic

3 posters

Go down

Heroes of Might and Magic Empty Heroes of Might and Magic

Post by ponco123 26/2/2010, 00:10

WTF? Nema tema =) Evo jedna legenda medu TBS-ima =) U igri imate nekilko razlicitih kraljevstva i odabirete koje cete vi predvoditi =) Igra ima hot seat sto znaci da mozete igrati za jednim kompom sto je dobro za zabavu =) Jel tko igrao jos?
ponco123
ponco123
Master Gamer
Master Gamer

Broj postova : 309
Join date : 2009-08-21

Back to top Go down

Heroes of Might and Magic Empty Re: Heroes of Might and Magic

Post by Križo 26/2/2010, 00:12

ponco123 wrote:WTF? Nema tema =) Evo jedna legenda medu TBS-ima =) U igri imate nekilko razlicitih kraljevstva i odabirete koje cete vi predvoditi =) Igra ima hot seat sto znaci da mozete igrati za jednim kompom sto je dobro za zabavu =) Jel tko igrao jos?

kako se te igre nebi sječao...to je legendarni serijal.. ja doduše igro samo zadnji nastavak ali je bio ZAKON!!! igrao sam ga jako dugo...fu** sad mi se opet igra...zahebo si me ponco xD
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 27
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Heroes of Might and Magic Empty Re: Heroes of Might and Magic

Post by ponco123 26/2/2010, 00:18

hehe,taman dok cekas bon =) Ja nazalost nisam odigrao ove expanzije za peticu pa cu sad probat skinit pa sutra isprobat =)
ponco123
ponco123
Master Gamer
Master Gamer

Broj postova : 309
Join date : 2009-08-21

Back to top Go down

Heroes of Might and Magic Empty Re: Heroes of Might and Magic

Post by ne0n 22/3/2010, 01:40

Serijal je stvarno legenda. Sjećam se još stare trojke koju sam jedva pokretao na cimerovom kompu, preko četvorke koju sam igrao godinama, i petice koju sam neopravdano zanemario.

Ima još jedan serijal koji ima bolji ugođaj od Heroesa, a to je Disciples serijal. Što se borbe tiče, jako je slična Heroesima. Ja sam igrao Disciples 2 i preporučam Vam svima koji ste voljeli Heroes serijal da probate i Disciples II.

Ja ne smijem, jer bih opet mogao igrati tu igru i zanemarit čak i (pazite sad ovo) wow.
ne0n
ne0n
Moderator
Moderator

Broj postova : 60
Join date : 2009-08-23

Back to top Go down

Heroes of Might and Magic Empty Re: Heroes of Might and Magic

Post by Križo 22/3/2010, 16:36

zanemarit čak i...........WOW!!!....pa to onda znači......da moram probat tu igru!!!
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 27
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Heroes of Might and Magic Empty Re: Heroes of Might and Magic

Post by ne0n 26/3/2010, 22:22

Križo wrote:zanemarit čak i...........WOW!!!....pa to onda znači......da moram probat tu igru!!!

To je zato što sam inače fan HoM&M IV, a ugođaj u Disciplesima je nešto stvarno jedinstveno. Ne znam kakav je vaš doživljaj kada ste prvi put igrali neku igru, ali mene ova igra stvarno podsjeća na početke mog igranja, "Amiga" grafiku, dungeons and Dragons u pravom smislu te riječi... Ah ^_^
ne0n
ne0n
Moderator
Moderator

Broj postova : 60
Join date : 2009-08-23

Back to top Go down

Heroes of Might and Magic Empty Re: Heroes of Might and Magic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum