Gam3Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki korak za Gam3(Forum) - VAŽNA OBAVIJEST!!!

Go down

Veliki korak za Gam3(Forum) - VAŽNA OBAVIJEST!!! Empty Veliki korak za Gam3(Forum) - VAŽNA OBAVIJEST!!!

Post by Križo 21/7/2010, 05:11

Ovako stvari stoje, želim održati gam3forum na životu, i shvatio sam da postoji samo jedan način da to napravim, trenutno iz nekih razloga neću odati svoje planove, al da ih ostvario (i s time pretvorim gam3forum u nešto veće s više članova) trebam pomoć od sada preostalih članova. Da postignem što planiram za sad trebam samo jednu stvar... (pa dobro oko 5 stvari, ali ću se ja probrinuti za sve osim ove jedne) Ideju... Ideju na novo ime Gam3(foruma)... Ako ću napraviti ovaj korak morat ću promjeniti ime gam3foruma u nešto drugo... Prvobitna ideja mi je bila da gam3 forum "preimenujem" u samo Gam3, ali to zbog nekih razloga nije moguće... Pa zato želim preimenovati gam3forum u gam3(umetni ideju), kao npr. Gam3Site ili Gam3Portal... ali bih htio da ima nekakvog smisla... Pa bih molio da mi ideje šaljete kao pm, hvala!
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 27
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum