Gam3Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Colin McRae: DIRT 2

2 posters

Go down

Colin McRae: DIRT 2 Empty Colin McRae: DIRT 2

Post by Križo 7/2/2010, 20:15

pa...da dirt 2, jeli netko igrao? Ja jesam i igra mi se jako svidjela, pogotovo zato što je ujaku puno trka u hrvatskoj...da hrvatskoj...grafika igra je sjajna i gameplay realan, ja mislim da bi svako trebao isprobati igru, meni se strašno svidjela i teško mi je stati kad počnem voziti. U dirtu 2 imam ista fora za vraćanjem vremena kao i u prvom dirtu, mislim da si je Codamaster dao truda kad su redili ovu igru jer je stvarno ispala dobra
I I love you it =)
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 28
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Colin McRae: DIRT 2 Empty Re: Colin McRae: DIRT 2

Post by Dante 8/2/2010, 04:04

Nisam neki fan sportskih igara, vožnji i raznoraznih simulacija. Ali neke hitove poput Dirta i NFS Shifta jednostavno ne mogu zaobići. Dirt 2 je ono što je trebao biti dirt 1 što se tiče optimizacije na prvom mjestu, a potom i gameplaya, ostalo je sve na svome mjestu. Sjećam se točno Prije nekih 3 ili 4 godine kada je izašao Dirt 1, tada je najjača grafa na tržištu bila 8800 Ultra iz zelenog tabora i x1950 iz crvenog, dual core mašine su bile high end, quad nezamisliv, a 2 gb rama su imali samo oni sa high end mašinama, Dirt 1 je i sa jačim strojevima bilo jako teško natjerati da zadovoljavajuće radi na maksimalnim detaljima, što je naravno ispravljeno u ovom nastavku, s čime sam jednostavno najviše zadovoljan jer znam da još uvijek negdje vani postoje ljudi koji mare za one povremene gamere koji nemaju pile od računala. To govorim zato jer je moj prijatelj bio jako zabrinut hoće li moći pokrenuti dirt 2 kad ono vidi čuda, na core 2 duo 1,86, 8600 gts grafi i 1gb radne igra radi na medium detaljima, 1280X1024 u nekih 30-40 fps-a. A pošto znam da ima nekih članova na forumu koji su se žalili na nfs shift optimizaciju te kako trza, ovo im je prilika da se izguštiraju i okušaju u pravoj rally igri.
Ja sam ga odigrao cijeloga i mogu reći kako sam vrlo zadovoljan dizajnom staza, pogotovo Hrvatskih, izbor automobila je solidan, dodatna mogućnost je uređivanje kabine nekim sitnicama poput visećih plišanih kockica, kosturske glave kojoj se oči okreću i tako. Definitivno naslov koji preporučujem svakome barem da ispoba, neće požaliti.
Dante
Dante
Moderator
Moderator

Broj postova : 137
Join date : 2009-08-19
Age : 33
Lokacija : Rijeka

Back to top Go down

Colin McRae: DIRT 2 Empty Re: Colin McRae: DIRT 2

Post by Križo 8/2/2010, 17:04

evo ja polako prolazim...tek sam level 11 al šta češ...hoću uživat u igri pa se ne žurim =)
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 28
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Colin McRae: DIRT 2 Empty Re: Colin McRae: DIRT 2

Post by Dante 8/2/2010, 17:13

Vjeruj mi imaš materijala u toj igri za igranje, imaš nekoliko turnira, pa specijalne turnire za svaku klasu utrka i auta, pa posebne utrke u čast Colinu, definitivno mnogo materijala.
Dante
Dante
Moderator
Moderator

Broj postova : 137
Join date : 2009-08-19
Age : 33
Lokacija : Rijeka

Back to top Go down

Colin McRae: DIRT 2 Empty Re: Colin McRae: DIRT 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum