Gam3Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Položaj Gamera u društvu

3 posters

Go down

Položaj Gamera u društvu Empty Položaj Gamera u društvu

Post by Križo 7/2/2010, 20:07

Što mislite da li danas gameri imaju jednak položaj u društvu kao i ostali? Da li ves osobno smatraju drugačijim zato što ste gamer? Ovo je tema u kojoj bi želio raspravljati o takvim stvarima.

Da ja započnem, u mjestu gdje živim postoji jedna izobličena vrsta gaminga, ja bi ju nazvao n00bing, zato što to većinom svi mladi igraju igre ali ih je jako malo pravih gamera koji nisu kao ostali ovdje koju samo koriste cheatova i trainere i to im je jedini način da prođu igru jer su jadni i ne žele ni probati igrati kao pravi i prihvatiti izazov koji gaming i igre nameću... tako da mene kao gamera ne stavljaju na nako posebno mjesto u društvu, već to većinom rade zbog mojeg skilla u računalima općenito ili recimo photoshopa, za za to mi se više dive nego čude. Nego što sam htio reći da ja baš i nemam posebnih problema što sam gamer i znam puno o računalima i zato mi se više manje sviđa društvo u kojem živim, jednia stvar koja mi se ne sviđa je da su u mom kraju kao što sam rekao 96,74% gamera zapravo n00bovi, a postotak je čudan baš zato šte se neki od njih ne ponašaju kao ljudi ili imaju premalen kvocijent inteligenije za čovjeka...no to nije tema, zanima me kakvo je stanje tamo gdje vi živite, kako tamo prihvačaju gamere ili općenito "one koji znaju puno o računalima"?
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 28
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Položaj Gamera u društvu Empty Re: Položaj Gamera u društvu

Post by ponco123 7/2/2010, 20:13

u mojem selu je sam 2 gejmera,ja i frend,drugi su totalni noobovi,mi po njima ispadamo "kompjuteraši" xD
ponco123
ponco123
Master Gamer
Master Gamer

Broj postova : 309
Join date : 2009-08-21

Back to top Go down

Položaj Gamera u društvu Empty Re: Položaj Gamera u društvu

Post by Križo 7/2/2010, 20:17

hah...zvuči smješno...znam taj naziv...taj primitivni naziv vlada i u selu gdje ja živim ali ja sam opisao šire "društvo"....
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 28
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Položaj Gamera u društvu Empty Re: Položaj Gamera u društvu

Post by Dante 8/2/2010, 03:12

Ne slažem se u potpunosti s tobom, jer još uvijek postoji nekolicina gamera, koji shvaćaju čari igara i ne odustaju tako lako pred svakim izazovom. Odustajanje od igara, meni to dokazuje kod nekog čovjeka da je onda kadar odustati i od nekog izazova u stvarnom životu što nije dobro. Kod mene sam samo ja jedini pravi hardcore gamer, i PC-jaš, koji poštuje igre, gleda na njih kao umjetnost, a ne neki razmaženi klinac koji igra igre zbog dobre grafike, što je većina današnjih gamera. Važno je samo da igra ima uber grafiku, koju će moći pokazivati svojim prijateljima uz svoj ninja PC, a njihovo informatičko znanje se satoji od toga, kupi najjaču komponentu na tržištu i igraj. A to šot neki znaju isprogramirati nešto u c++, raditi u photoshopu, snimiti filmić frapsom i urediti ga, pa čak i overclockirati sve i svašta u svrhu zabave, čistog užitka ili izvlačenja kojeg FPS više u igri. To ja zovem znanjem, i takav gamer mora biti, svestran, te pun poštovanja prema igrama, jer nečiji trud je uložen u tu igru.
Dante
Dante
Moderator
Moderator

Broj postova : 137
Join date : 2009-08-19
Age : 33
Lokacija : Rijeka

Back to top Go down

Položaj Gamera u društvu Empty Re: Položaj Gamera u društvu

Post by Križo 8/2/2010, 15:54

Slažem se u potpunosti, da bar u mojoj ima bar par pravih gamera kao ja...al nema ni jednog, a neki ni bilo kog ko dobro zna nešto o kompovima ili radit na njima....ali nema, hebiga, moram se odselit xD
Križo
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454
Join date : 2008-10-05
Age : 28
Lokacija : Orgrimmar

http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Položaj Gamera u društvu Empty Re: Položaj Gamera u društvu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum